/Files/images/sayt/Дистанційне навчання.jpg

До уваги учнів та батьків!

Дистанційне навчання з усіх предметів здійснюється за допомогою спеціального ресурсу для дистанційного навчання Human, Google Classroom.
Проводяться відеоконференції за допомогою сервісу Zoom, Google Meet.
Додатково використовується платформа osvita.diia.gov.ua.
Посилання та коди доступу можна переглянути на платформах кожного класу у Google Classroom або у класних керівників.

РОЗКЛАД УРОКІВ 1-11 КЛАСІВ у 2023/2024 навчальному році

35 інструментів для дистанційного навчання – добірка НУШ

Всеукраїнська школа онлайн

Відеоуроки, тести та завдання для школярів 5-11 класів

Правила поведінки під час дистанційного навчання

• Приєднуємось до уроку за 5-10 хв. до його початку за посиланням, яке буде викладене у групі

• Як тільки починається урок мікрофон вимикаєте, і не вмикаєте поки вчитель не попросить.

• Якщо вчитель просить відповісти конкретного учня, то включи мікрофон і дай відповідь.

• Якщо під час уроку у вас є будь-які питання, які стосуються теми уроку, їх можна написати в чаті відеоурока. Вчитель, як тільки помітить повідомлення, відразу прокоментує його.

• Сфокусуйтесь, якщо під час уроку ви відволікаєтесь, то ваша увага розсіюється і не засвоюються якісно нові знання.

• Слухайте уважно вчителя і відповіді своїх однокласників так, ніби це звичайний урок в школі, де всі бачать, чим ви зайняті на уроці.

• Відокремтесь, по можливості, як можна більш у тихому місці. Адже, якщо навколо буде шум, то вас це буде відволікати.

• Малювати на екрані без прохання вчителя заборонена. Це відволікає вас, однокласників і вчителя.

Гарний і позитивний настрій на уроці обов`язковий. Пам`ятайте,щоб знання були ефективні, все залежить від вашого налаштування на урок.

Захоплюючого та успішного дистанційного навчання