ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ.

28.04.2023 року відповідно плану заходів, присвячених Всесвітньому дню охорони праці у нашому закладі пройшли виховні години та конкурс малюнків. Метою яких було ознайомлення учнів з поняттям «Охорона праці», а також привернення уваги майбутніх молодих працівників до проблеми збереження життя і здоров’я під час виконання виробничих обов’язків.

Під час виховної години класні керівники старших класів ознайомили учнів з нормативно-правовими документами, що спрямовані на захист життя, здоров’я та працездатності людини. Розкрили учням важливість усіх професій та значення їх для суспільства. Поглибили знання правил дотримання безпечних умов праці та навчання, а також показали можливі ризики та наслідки порушення правил безпеки. Серед учнів 1-7 класів був організований конкурс малюнків та колажів «Охорона праці очима дітей».

Для працівників закладу освіти проведена онлайн конференція «Безпечна праця - це твоє життя та здоров’я», обговорені питання дотримання вимог законодавчих та нормативних актів з питань охорони праці.

Незабаром закінчиться навчальний рік і питання охорони прав неповнолітніх, зокрема, захист їх трудових прав, стане дуже актуальним. Особливо у літній період коли неповнолітні шукають можливості реалізувати свої здібності та заробити особисті кошти. Важливо розуміти, що життя людини – найвища цінність! Іноді трапляються ситуації, які загрожують життю та здоров’ю людини.

Вивчайте причини таких небезпечних ситуацій, щоб передбачити, попередити або уникнути їх. Ставтесь дбайливо до власного життя, а також до життя близьких і рідних вам людей!

/Files/images/1/ohorona_prats/photo_2002-01-01_00-02-14.jpg

/Files/images/1/ohorona_prats/photo_2002-01-01_00-02-08.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 16