МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ
/Files/images/2022___2023_nr/10.jpeg

5.1. Матеріально-технічна база Навчального закладу включає будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання, транспортні засоби, службове житло, інші матеріальні цінності, вартість яких відображено у балансі Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради.

5.2. Майно Навчального закладу становлять основні фонди та інші матеріальні цінності, вартість яких відображається у балансі Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради.

5.3. Майно Навчального закладу є комунальною власністю територіальної громади міста Харкова та належить Управлінню освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради на праві оперативного управління, на підставі укладеного договору між управлінням освіти Адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради та управлінням комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради.

5.4. Управління освіти Адміністрації Холодногірсьокого району Харківської міської ради має право, за відповідним клопотанням Навчального закладу, здійснювати всі дії, пов'язані з володінням і користуванням основними фондами Навчального закладу, а також здійснювати передачу в оренду та списання основних фондів згідно із законодавством України та за погодженням з Департаментом освіти Харківської міської ради і з дозволу управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради.

В школі налічується 27 функціонально придатних навчальних кабінетів, у тому числі: кабінет інформатики, кабінет біології, кабінет трудового навчання, бібліотека, спортивний зал, актовий зал, мала спортивна зала, методичний кабінет, ресурсна кімната, кабінет виховної роботи, музей історії школи, історико-етнографічний музей "Світлиця", їдальня на 60 посадкових місць, навчально-тренувальний комплекс Захисту України.
Навчальні кабінети забезпечені учнівськими меблями. Лабораторії кабінетів біології, фізики, хімії мають у наявності спеціальне обладнання та відповідний наочний матеріал.
Два пристосованих під спортивні зали приміщення мають все необхідне обладнання для проведення занять фізичною культурою та спортивних секцій з різних видів спортивної підготовки (баскетбол, міні-футбол, гімнастика, тощо). Для дівчат та хлопців працюють роздягальні в спортивному залі. Також для занять фізичною культурою функціонує спортивний майданчик, який обладнаний спортивними знаряддями, що допомагає дітям грати у футбол, баскетбол, волейбол, міні-футбол, проводити спортивні змагання, естафети, тощо.
На І поверсі пристосовано приміщення під роздягальню для 5-х – 11-х класів.
Проведено реконструкцію обідньої зали їдальні.

За бюджетні кошти у 2021 році виконано капітальний ремонт великої спортивної зали.