ЧУДОВА ПОРА ШКІЛЬНИХ КАНІКУЛ

Новорічні свята – чудова пора шкільних канікул. Казкові відчуття, теплі, затишні родинні свята, багато позитивних вражень та відпочинок, який з нетерпінням чекали учні. Для багатьох дітей зимові канікули найулюбленіші, адже вони нагадують казку, дарують можливість зайнятися улюбленими зимовими справами: прикрашанням оселі до Новорічних свят, встановленням ялинки, підготовка подарунків близьким і друзям, і звісно новорічні сюрпризи.

Щоб з’ясувати, як провели перший тиждень зимових канікул учні нашого закладу, ми провели онлайн опитування - діти розповіли про свої улюблені справи.

Наприклад: учень 7-Б класу, Олег багато часу приділяє виробленню фігур з кольорової глини, а Ірина у складі хору «Співочі пташки» бере участь у розважальних програмах для маленьких харків’ян.

Діана, учениця 6-Б класу активно відпочиває в родинному колі.

Надійка, учениця 7-го класу, насолоджується зимовими пейзажами, а Вікторія, учениця 6-Б класу, захоплюється малюванням.

Михайло, учень 3-Б класу, опановує гру на гітарі, а Андрійко в колі друзів грає в настільні ігри.

Артур, учень 4-А класу, відвідує спортивну секцію та бере участь у змаганнях.

Аврора залюбки допомагає мамі випікати смаколики.

Богдана, учениця 6-А класу, плете неймовірні вироби з бісеру.

Максим поринув у світ книги.

А далі все за планом: онлайн зустрічі з класним керівником, відвідування вистав, прогулянки чудовими новорічними куточками міста, катання на льодянках та санчатах, зимові ігри, ліплення сніговика разом з батьками, друзями.

Активно, творчо та безпечно відпочивають учні нашого закладу. А попереду ще тиждень зимових канікул.

/Files/images/2024/zimov_kankuli_uchnv/photo_2024-01-10_15-18-15.jpg

/Files/images/2024/zimov_kankuli_uchnv/photo_2024-01-10_15-23-47.jpg