Внаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації.
Чи всі українські діти знають, як діяти, коли знайшов міну? Адже окупанти, утікаючи, часто використовують для пасток різні побутові предмети, зокрема, іграшки. У Внаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації.
Чи всі українські діти знають, як діяти, коли знайшов міну? Адже окупанти, утікаючи, часто використовують для пасток різні побутові предмети, зокрема, іграшки. У новому відео (https://youtu.be/698AISIpi0Y) від Dovidka.info та МінРеінтеграції на YouТube-каналі SPRAVDI пояснюємо дітям, що обачність нині на першому місці. А також розповідаємо основні правила поведінки з вибуховими предметами. Покажіть це відео вашим дітям та порадьте ознайомитись. Це може врятувати життя.
від Dovidka.info та МінРеінтеграції на YouТube-каналі SPRAVDI пояснюємо дітям, що обачність нині на першому місці. А також розповідаємо основні правила поведінки з вибуховими предметами. Покажіть це відео вашим дітям та порадьте ознайомитись. Це може врятувати життя.
https://www.youtube.com/watch?v=AmFOWoFTNQ0
https://www.youtube.com/watch?v=keDgk5ksqIc
https://www.youtube.com/watch?v=sz5cj5tYFnY
пам’ятка для керівників та медичних працівників освітніх закладів “Що робити, якщо в дитини, яка відвідує заклад освіти, виявили кір?”
постер “Кір - заразний і небезпечний”
Постер для дітей та молоді “Національна гаряча лінія для дітей та молоді працює 24/7. Анонімно. Конфіденційно. Безкоштовно”
Постер про реформу харчування “Головне, що всередині”
Суспільство вкрай стурбоване станом травмування та загибелі дітей. За статистичними даними щорічно гине величезна кількість дітей в наслідок аварій, утоплення, удушення, у вогні. Лише вдумайтеся: в середньому щодня в нашій країні через нещасні випадки гине чотири дитини, щотижня – одна школа втрачає групу дітей, щороку, в мирний час – країна втрачає півтори тисячі юних громадян! Нещастя стається саме тоді, коли діти залишаються напризволяще, де небезпека чатує на кожному кроці: вдома – коли працюють електропобутові прилади та є вільний доступ до сірників та запальничок, вибухонебезпечних предметів, хімічних речовин; на вулиці – в умовах стрімкого потоку транспорту; під час відпочинку у лісі, горах, біля водойм. Діти стають заручниками обставин, а їх легковажне ставлення до вогню, води, незнання елементарних правил безпеки часто є першопричинами сумних та трагічних наслідків.
Дитячий травматизм є однією з актуальних проблем охорони здоров'я і МНС, займаючи значний (до 25%) питома вага в загальній захворюваності дітей. Щорічно в дитячі травматологічні пункти міста Харкова за амбулаторною допомогою звертається понад 10000 дітей з різними травмами. Причому реальна кількість дітей з травмами значно вище. У разі легких травм більшість за допомогою не звертаються і тому статистично не можуть бути враховані.
З метою попередження дитячого травматизму з учнями проводяться ряд бесід на такі теми:
· «Правила дорожнього руху»;
· «Правила протипожежної безпеки»;
· «Запобігання отруєнь»;
· «Правила безпеки при користуванні газом»;
· «Правила безпеки з вибухонебезпечними предметами»;
· «Правила поведінки на воді»;
· «Правила безпеки при експлуатації електроприладів». "Правила поведінки під час повітряної тривоги"
«МІННА БЕЗПЕКА НЕ БЕЗ ПЕКА»: ПОСІБНИК ДЛЯ ДІТЕЙ ПРО ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ:
мінна безпека ч.1
мінна безпека ч.2
Нормативні документи
Закони України
Закон України «Про охорону дитинства»
Постанови КМУ
Накази МОН України
Наказ МОН України від 06.01.2015 № 2 «Щодо заходів безпеки у навчальних закладах»
Листи МОН України
Алгоритм дій та правила поводження у надзвичайних ситуаціях
Правила дорожнього руху
Правила пожежної безпеки
Безпечний інтернет
Поведінка під час воєнного стану
Фізична безпека дітей під час війни
Безпечні осінні канікули
як уберегтися від отруєння грибами
БЕЗПЕЧНІ ЗИМОВІ КАНІКУЛИ