АКЦІЯ «ЗУСТРІЧАЄМО ПТАХІВ РАЗОМ».

Запрошуємо учнів Холодногірського району приєднатися до акції «Зустрічаємо птахів разом», яку ініціює дитячо - юнацька організація учнівського самоврядування «Спілка Юних Патріотів» Харківської гімназії №136 та присвячена 1-му квітня - Дню зустрічі птахів.

«Зустрічаємо птахів разом» - це захоплива та освітня ініціатива, спрямована на підвищення уваги до природи та охорону птахів.

Участь у акції стане чудовим способом об'єднати нас навколо спільної мети - захисту навколишнього середовища та розуміння важливої ролі, яку птахи відіграють у нашій екосистемі.

Учасники акції можуть спостерігати за птахами, досліджувати види птахів, які живуть в нашому місті, майструвати свої унікальні годівнички та шпаківні з використанням еко матеріалів або власних технік.

Роботи (фотоколажі, малюнки, фото) надсилати на електронну адресу: school136@ukr.net або ділитись на сторінках Facebook закладів освіти з тегом #Зустрічаємо_птахів_разом

до 28 березня 2024 року.

Просимо учасників зазначити авторство: П. І., клас, заклад освіти.

Акція «Зустрічаємо птахів разом» - це можливість не лише спостереження за крилатими мешканцями і створення середовища для птахів на нашому подвір’ї, а й важливий внесок в їх охорону та захист.

Залучайте родини, друзів до цієї захоплюючої ініціативи, щоб разом робити наш світ кращим для всіх його мешканців.

Сподіваємося на підтримку акції.

/Files/images/2024/aktsya_zustrchamo_ptahv_razom/photo_2024-03-04_07-37-40.jpg

/Files/images/2024/aktsya_zustrchamo_ptahv_razom/photo_2024-03-04_07-37-43.jpg