ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МАТЕМАТИКИ.

Кожного року 14 березня ми святкуємо Всесвітній День Математики.

Це свято не лише нагадує нам про важливість математики у нашому повсякденному житті, але й підкреслює роль, яку вона відіграє в розвитку суспільства та технологій. Ми настільки з’єдналися з нею, що навіть не помічаємо її. Розрахунки в магазинах, рахування днів та років, будівля споруд, технічні та хімічні винаходи – усе це неможливе без математики. Навіть просте життя людини потребує знань цього предмету, адже вона формує наше мислення.

Всесвітній День Математики був започаткований у 2019 році Міжнародною математичною спілкою з метою привернути увагу до математичної науки та заохотити молодь вивчати цей предмет.

14 березня було обрано як дату, щоб вшанувати день народження видатного математика Альберта Ейнштейна, який був одним з найвідоміших і найвпливовіших учених у світовій історії, а також відзначити досягнення математики та підтримати її розвиток у майбутньому.

Вчителі початкових класів на своїх уроках проводили математичні ігри та забави "Математичні бінго", "Математичний квартет", "Математичні шахи", щоб розвивати їхні навички та сприяти зацікавленості у математиці. Для учнів 5-11 класів вчителі організували екскурсію до віртуального математичного музею, створювали нетворкінги, досліджували цікаві факти про математику, проходили математичні квести, розв'язували загадки, головоломки та завдання, пов'язані з різними галузями математики.

Нехай кожен Всесвітній День Математики нагадує нам, наскільки важлива ця наука для нашого світу та нашого майбутнього.

/Files/images/2024/matematika/3.jpg

/Files/images/2024/matematika/1.jpg