МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СПОРТУ НА БЛАГО РОЗВИТКУ ТА МИРУ

6 квітня у світі відзначають Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру. Учні нашої гімназії щороку долучаються до відзначення цього свята, бо спорт має надзвичайну силу для того, щоб об’єднувати людей навколо миру, дружби й розвитку. Наші діти неперевершені, навіть в такий не простий для них час, вони продовжують тренування та досягають успіхів кожен у своєму виді спорту. Спритність, швидкість, витривалість – саме такими якостями володіють спортсмени. Це діти, які попри щоденні звуки сирен, ракетні обстріли та нічні дронові атаки, залишаються в рідній країні. Для українського спорту сьогодні важлива єдність, як і для всього українського народу. Спорт об’єднує людей навколо спортивних подій що сприяє мирним відносинам між людьми та об’єднує їх. І ми повинні працювати заради єдиної мети ― для нашої спільної перемоги. Спортивні досягнення здобувачів освіти - заради миру!

/Files/images/2024/den_sportu/1.jpg

/Files/images/2024/den_sportu/4.jpg